Dezynfekcja obiektów

Dezynfekcja usuwa bakterie, grzyby, wirusy, pleśnie i wszelkie inne drobnoustroje.

Istnieją sytuacje, kiedy konieczne jest zastosowanie dezynfekcji, aby przywrócić obiektom czystość i bezpieczeństwo oraz uchronić osoby i zwierzęta przed rozprzestrzenianiem chorób. Dezynfekcja obiektów proponowana przez firmę ABA DDD to profesjonalny zabieg, który zapobiega szerzeniu się chorób i ogranicza rozwój drobnoustrojów, przywracając je do bezpiecznych dla zdrowego człowieka poziomów.

Dezynfekcja usuwa bakterie, grzyby, wirusy, pleśnie i wszelkie inne drobnoustroje groźne dla człowieka i wywołujące choroby.

Dezynfekcja z myślą o zdrowiu ludzi

Warto ją przeprowadzać w pomieszczeniach, w których występuje duże zagęszczenie ludzi. Biura, urzędy, przychodnie i szpitale, gabinety kosmetyczne, budynki użyteczności publicznej, szkoły, przedszkola, żłobki... – w każdym z nich może dochodzić do rozprzestrzeniania chorób, zarówno sezonowych, jak grypa, jak i tych wynikających np. z zakażeń grzybiczych. Może także występować pleśń – przez nikogo niezauważona będzie produkować mykotoksyny działające rakotwórczo i osłabiające układ immunologiczny.

Profesjonalna dezynfekcja obiektów zaradzi wszystkim tym problemom. Usunie zagrożenia niewidzialne gołym okiem i ograniczy rozprzestrzenianie się chorób.

Dezynfekcja we Wrocławiu i okolicy

Dezynfekcja pomieszczeń inwentarskich i gospodarczych

Dezynfekcję warto przeprowadzać również w pomieszczeniach inwentarskich i gospodarczych, gdzie bytują zwierzęta. Pomaga ona zminimalizować zagrożenia dotyczące zdrowia zwierząt, spowodowane przez bakterie, pasożyty, wirusy czy pleśnie.

Bez regularnej dezynfekcji zwierzęta częściej chorują, a stale stosowane leki nie tylko podnoszą koszty, ale z czasem mają coraz słabsze działanie.

Do dezynfekcji używamy różnych metod – dopasowujemy je do warunków i każdego przypadku z osobna. Stosujemy certyfikowany, profesjonalny sprzęt oraz silne środki dezynfekujące. Czasem, aby zabieg był w pełni skuteczny, dajemy konkretne zalecenia co do jego przebiegu. Naszym celem jest uzyskanie 100-proc. pewności, że zabieg został przeprowadzony prawidłowo, a dezynfekowane budynki są wolne od bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów.

od 20 lat w branży ddd
Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, pcheł, rybików.