Ozonowanie biur we Wrocławiu i okolicach

Skuteczna dezynfekcja i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów

Ozonowanie pomieszczeń wykonywane przez ABA DDD to naturalna metoda dezynfekcji, pozwalająca skutecznie pozbyć się zarazków, alergenów, grzybów, bakterii i wirusów. Dzięki temu gwarantuje bezpieczną i komfortową pracę bez obaw o swoje zdrowie.

Dezynfekcja ozonem ma wiele zalet. Gaz ten potrafi docierać nawet do najmniejszych zakamarków biur, sprzętów i teczek z dokumentami, dzięki czemu skutecznie zwalcza zarazki na całej powierzchni. Usuwaniu niebezpiecznych dla zdrowia zarodników pleśni i grzybów, alergenów, bakterii oraz wirusów, w tym koronawirusa SARS-CoV-2 towarzyszy jeszcze jedno ważne zadanie. Ozon skutecznie pochłania nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu biuro jest odświeżone i bezpieczne dla pracowników. Aktualnie jest to więc najlepsza forma dezynfekcji biur.

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników!

Ozonowanie pomieszczeń to zadanie wymagające profesjonalnego sprzętu, który produkuje z dostępnego powietrza cząsteczki tlenu. Działanie to wymaga również wykwalifikowanego zespołu, ponieważ dezynfekujące stężenie ozonu jest szkodliwe dla zdrowia.

Jak w praktyce wygląda ozonowanie biur?

    • do ozonowania wykorzystujemy specjalistyczne generatory ozonu firmy Blue Planet o wysokiej wydajności, dzięki czemu dezynfekcja biura przebiega sprawnie,
    • ozonowanie trwa od 1 do 2 godzin,
    • po zakończeniu pracy zapewniamy certyfikat bezpieczeństwa z potwierdzeniem o przeprowadzeniu dezynfekcji wszystkich powierzchni.

    Ozonowanie biur jest usługą w 100% ekologiczną, która pozwala odświeżyć zapach w pomieszczeniu bez zbędnych substancji chemicznych.

Poznaj zalety ozonowania biur

Z reguły w biurach nie ma elementów mogących ulec uszkodzeniu przy zabiegu ozonowania, jednak za każdym razem przeszkolony specjalista to weryfikuje.

Koszt ozonowania jest zależny od wielu czynników i jest wyceniany indywidualnie w zależności od przypadku. Koszt dezynfekcji biura ze standardowym inwentarzem o powierzchni do 200m2 powinien jednak oscylować w okolicy 600 zł brutto.

od 20 lat w branży DDD

Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, pcheł, rybików.