Ozonowanie we Wrocławiu i okolicach

Zadbaj o bezpieczeństwo pomieszczeń i odśwież swój samochód!

Ozon jest formą tlenu o silnych właściwościach utleniających, dlatego idealnie sprawdza się podczas dezynfekcji bez zbędnych substancji chemicznych. Ozonowanie to popularna metoda dezynfekcji biur, urzędów, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Proces ozonowania wymaga zastosowania specjalistycznych generatorów ozonu. ABA DDD od lat pracuje na wydajnych urządzeniach firmy Blue Planet, które pozwalają maksymalnie skrócić czas dezynfekcji, przy zachowaniu pełnej skuteczności działania. Ozonowanie skutecznie niszczy:

  • grzyby i zarodniki pleśni
  • alergeny
  • bakterie
  • wirusy

co pozwala skutecznie zadbać o zdrowie i życie użytkowników pomieszczeń i pojazdów.

Ozonowanie oferowane przez naszą firmę to jednak nie tylko usługa dezynfekcji, ale również deodoryzacji, ponieważ pozwala pozbyć się przykrych zapachów. Powietrze po ozonowaniu jest lekkie i świeże, a zapach przypomina woń wyczuwalną po burzy.

Zadzwoń – DDD Wrocław

Czekamy na kontakt pod numerem telefonu 530 407 035. Do Państwa dyspozycji jest także formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Zobacz korzyści ozonowania

Ozonowanie pomieszczeń wykonywane przez naszą firmę nie pozostawia toksycznych pozostałości, dzięki czemu jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

niszczenie zarodników grzybów i pleśni,

skuteczna dezynfekcja pomieszczeń,

ozon dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, dokumentów oraz zakamarków,

usuwanie przykrych zapachów – stęchlizny, spalenizny, dymu tytoniowego, itp.

usuwanie alergenów,

brak konieczności stosowania chemikaliów

Zaufaj wykwalifikowanemu zespołowi

Ozonowanie co prawda nie wymaga stosowania środków chemicznych, jednak ozon w stężeniach dezynfekujących może być szkodliwy dla zdrowia. Warto więc skorzystać z pomocy wykwalifikowanego zespołu ABA DDD, który zadba o szybkie, skuteczne oraz bezpieczne wykonanie usługi.

Zespół ABA DDD oferuje:

  • ozonowanie biur i urzędów
  • ozonowanie aut
  • ozonowanie placówek oświatowych, medycznych
  • ozonowanie lokali usługowych i użyteczności publicznej
  • ozonowanie hoteli i pensjonatów

Poznaj zalety ozonowania

Czas ozonowania pomieszczeń czy samochodów oscyluje od godziny do nawet 6 godzin, w zależności od wielkości pomieszczenia/samochodu czy inwentarza w środku. Nieumiejętne stosowanie ozonu może spowodować zniszczenia – posiadamy certyfikowane czujniki ozonu pozwalające dokonać dezynfekcji w bezpieczny dla inwentarza sposób.

Znając potrzeby obsługiwanych firm oraz klientów indywidualnych po zakończeniu usługi ozonowania zapewniamy certyfikat bezpieczeństwa informujący o przeprowadzanych dezynfekcjach wszystkich powierzchni.

Koszt ozonowania jest zależny od wielu czynników – drobnoustrojów, poziomu kontaminacji, wielkości obiektu czy innych. Jest to metoda wymagająca dużej wiedzy, a nieumiejętne wykonanie może stworzyć nawet zagrożenie życia. Złóż zapytanie tutaj, a wycenimy usługę i poprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały proces.

od 20 lat w branży DDD

Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, pcheł, rybików.