Zwalczanie szczurów Wrocław i okolice

Nie jest trudno odróżnić go od myszy: jest dużo większy – osiąga nawet 30 cm długości. Jego ogon nie jest dłuższy od tułowia, jak ma to miejsce w przypadku myszy. Kolor szczura może przybierać różne odcienie, najczęściej jest szarobrunatny. Posiada długie zęby przednie i długie wąsy, zaś jego ogon, choć sprawia wrażenie łysego, pokryty jest niemal przeźroczystymi włoskami.

Zagrożenia

Szczury niosą za sobą szereg zagrożeń. Kradną ogromną ilość żywność i zanieczyszczają ją odchodami i wydzielinami, roznoszą groźne choroby (choroba Weila, gorączka krwotoczna, szczurza gorączka, tyfus, zakażenia pokarmowe), stanowią nawet zagrożenie dla budynków: ostrymi zębami są w stanie przegryźć niemal wszystko, co napotkają, w tym kable i ściany. Dlatego należy je bezwzględnie zwalczać.

Zadzwoń – DDD Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w zwalczaniu myszy i szczurów. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – realizujemy obowiązkowe deratyzacje, wymagane przepisami prawa dla właścicieli i zarządców nieruchomości. Współpracujemy z różnymi podmiotami, takimi jak spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, administracje, firmy oraz przedsiębiorstwa. Do kontaktu zapraszamy pod numerem 530 407 035 lub poprzez formularz na naszej stronie. Czekamy na Państwa zgłoszenia!

od 20 lat w branży DDD

Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, pcheł, rybików.

Sprawdź także

Myszy