Zwalczanie szczurów we Wrocławiu i okolicy

Zwalczanie szczurów Wrocław i okolice

Nie jest trudno odróżnić go od myszy: jest dużo większy – osiąga nawet 30 cm długości. Jego ogon nie jest dłuższy od tułowia, jak ma to miejsce w przypadku myszy. Kolor szczura może przybierać różne odcienie, najczęściej jest szarobrunatny. Posiada długie zęby przednie i długie wąsy, zaś jego ogon, choć sprawia wrażenie łysego, pokryty jest niemal przeźroczystymi włoskami.

Zagrożenia: Szczury niosą za sobą szereg zagrożeń. Kradną ogromną ilość żywność i zanieczyszczają ją odchodami i wydzielinami, roznoszą groźne choroby (choroba Weila, gorączka krwotoczna, szczurza gorączka, tyfus, zakażenia pokarmowe), stanowią nawet zagrożenie dla budynków: ostrymi zębami są w stanie przegryźć niemal wszystko, co napotkają, w tym kable i ściany. Dlatego należy je bezwzględnie zwalczać.

Zapraszamy do kontaktu! Posiadamy ponad 20 lat doświadczeń w zwalczaniu myszy i szczurów. Ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także do firm – przeprowadzamy obowiązkową deratyzację, która jest wymogiem prawnym dotyczącym właścicieli i zarządców nieruchomości. Do współpracy zapraszamy spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, administracje, firmy, przedsiębiorstwa fabryki i wszelkie inne podmioty gospodarcze! Czekamy na Państwa pod numerem telefonu 530 407 035. Kontaktować się z nami można także za pośrednictwem formularza. Zapraszamy!

od 20 lat w branży ddd
Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, pcheł, rybików.